Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Iepazīsimies - jaunie deputāti: Romāns Naudiņš

15.10.2011 15:26

Romāns Naudiņš: dzimis 1980.gadā Valmierā; bijis Valmieras domes deputāts; Nodibinājuma "Valmieras 4.kājnieku pulka pieminekļa fonds" dibinātājs, valdes loceklis; ievēlēts 11.Saeimā no Nacionālās apvienības. www.naudins.lv Foto: TB/LNNK

1. Jūs jau esat kandidējis uz Saeimu, bet šī ir pirmā reizē, kad esat ievēlēts. Kādas ir sajūtas?

Jā, šī bija mana trešā reize – sākumā man bija neliela pieredze, biju gados jauns. Šobrīd man ir trīsdesmit gadu. Tas ir īstais vecums, lai ietu politikā. Līdz ar to arī rezultāts ir labs. Noskaņojums man ir ļoti pozitīvs un darbīgs. Varēšu Saeimā pārstāvēt Vidzemes reģiona un kopumā arī Latvijas reģionālās intereses. Esmu bijis pašvaldības deputāts, un reģionu problēmas man ir labi zināmas. Ja nemaldos, no TB/LNNK esmu pirmais, kas partijas pastāvēšanas laikā ir ticis ievēlēts tieši no Ziemeļvidzemes.

2. Vai jau zināt, kādas būs Jūsu Saeimas darba prioritātes?

Kā jau minēju, Latvijas reģionālo interešu pārstāvēšana Saeimā būs viena no manām prioritātēm. Latvija ir pārāk maza, lai koncentrētos tikai uz saviem vēlēšanu apgabaliem. Domāju, ka daudzas Ziemeļvidzemes reģiona problēmas ir tik pat aktuālas gan Kurzemē, gan Zemgalē, gan citviet.

Divi citi mani konkrēti mērķi Saeimā ir saistīti ar Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu politiku attiecībā uz ražošanas un eksporta uzņēmumiem, kā arī taisnīgu nodokļu sadali Latvijā. ES struktūrfondu naudai lielākā mērā jābūt pieejamai jaunajiem eksporta uzņēmumiem un to uzņēmumu modernizācijai un paplašināšanai, kas pierādījuši, ka ir eksportspējīgi.

Skatieties fragmentu no "Diena TV" priekšvēlēšanu intervijas ar Romānu Naudiņu par viņa mērķiem Saeimā.

3. Nacionālā apvienība Saeimā ir ieguvusi četrpadsmit mandātus. Jau ilgāku laiku nacionāli konservatīva partija Saeimā nav bijusi tik plaši pārstāvēta. Kā Jūs raugāties uz apvienības nākotni pēc TB/LNNK un VL! reorganizācijas?

Es domāju, ka tie cilvēki, kas no Nacionālās apvienības šobrīd ir ievēlēti Saeimā, pārstāv plašu nozaru spektru, un šajās nozarēs katrs no viņiem ir ļoti kompetenti. Darbs iepriekšējā Saeimā septiņu deputātu sastāvā jau bija kvalitatīvs, bet tagad tas kļūs vēl kvalitatīvāks un profesionālāks. Es par to nešaubos.

Šobrīd ir jāvirzās uz priekšu un jāpabeidz apvienošanās process. Kamēr vēl neesam vienota partija, ir jāstiprina reģionālās nodaļas un jāveido jaunas, gan TB/LNNK, gan VL. Izveidojoties vienai juridiskai personai, visas NA nodaļas apvienosies un būs spēcīgas uzsākt darbu un gatavoties pašvaldību vēlēšanām, kuras jau būs pēc pusotra gada, tātad pavisam drīz.

Romāns Naudiņš, 11. Saeimas deputāts no NA

www.tb.lv 

Intervijas ar Nacionālās apvienības 11.Saeimas deputātiem

Iepazīsimies - jaunie deputāti: Dzintars Kudums

Iet atpakaļ