Mūsu cilvēki

Aigars Strupulis

Jelgavas novada deputāts, Jelgavas pilsētas galvenais speciālists nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Gaidis Bērziņš apmeklē Zemgales reģionu un Bausku

17.04.2012 22:27

Tikšanās ar NA Bauskas novada nodaļu.

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš piektdien, 13.04.2012., devās uz Zemgales reģionu, lai iepazītos un novērtētu esošo situāciju Vecumnieku atklātā tipa cietumā, tikšanās vizītē apmeklētu Bauskas rajona tiesu un pārrunātu ar tiesas priekšsēdētāju un tiesnešiem tiesas procesu efektivizācijas pasākumu ieviešanu, kā arī apspriestu aktuālos jautājumus ar Bauskas pašvaldības pārstāvjiem. Gaidis Bērziņš tikās arī ar Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļu.

Avīzē "Bauskas Dzīve"

Savu darbdienu tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš 13. aprīlī sāka Vecumnieku atklātā tipa cietumā. Ministra amatā viņš ir jau otro reizi, taču Vecumniekus līdz šim nebija apmeklējis. «Bauskas Dzīvei» G. Bērziņš atzinīgi izteicās par Vecumniekos redzēto.

Bauskas rajona tiesas priekšsēdētāja Iveta Andžāne, ministru gaidot, «Bauskas Dzīvei» nekautrējās atzīt, ka G. Bērziņš ir kompetentākais no daudzajiem bijušajiem ministriem: «Viņš runā konkrēti, nesola neiespējamo. Ministram nepiemīt vēlme izrādīties un pievērst sev uzmanību ar skaļiem paziņojumiem.»

Uzklausot Bauskas novada domes deputātus, ministrs sacīja, ka pašvaldībai jābūt uzstājīgākai prasībās pret policistiem. Deputāts Jānis Rumba pauda satraukumu par Bauskas vecajā tirgū esošo «balto lodziņu», pie kura pusaudži regulāri pērkot dažādas apreibinošas vielas un aizdomīgus vīrakus. Apzinoties problēmas, ko rada dažādu nosacīti legālo apreibinošo vielu tirgotāji, ministrs uzsvēra, ka cīnīties ar šo rūpalu ir ļoti grūti.

Vairāk: Ministrs darba vizītē apmeklē Bausku un Vecumniekus

Tikšanās ar Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļu

 

Iet atpakaļ