Darbs pie Nacionālās apvienības programmas turpinās

12.07.2011 17:50

Iesniegto jautājumu apspriešana grupās. Foto: TB/LNNK

11. jūlijā konferenču zālē Ostas skati notika seminārs par Nacionālās apvienības (NA) programmu. Pirmā NA kopīgā programma tapa pirms 10.Saeimas vēlēšanām, apvienojot TB/LNNK un VL programmas. Laikā, kad abas partijas ir lēmušas apvienoties un jaunas vēlēšanas ir ļoti iespējamas jau pēc dažiem mēnešiem, darbs pie jaunas programmas izstrādes ir kļuvis īpaši aktuāls.

Atklājot semināru, Roberts Zīle aicināja atrast un izcelt tos galvenos akcentus, kas programmai ir fundamentāli svarīgi. Žaneta Jaunzeme-Grende savā prezentācijā "Kolektīvā līderība" rosināja balstīties uz uzticēšanos, ļaujot katram izpaust savas zināšanas un domas, iedvesmu un iniciatīvu, lai kā kolektīvs intelekts mēs varētu piedalīties savas nākotnes lemšanā. Einārs Cilinskis atgādināja, ka saukļi "Par un pret oligarhiem" NA neder un ka nepieciešams skaidri formulēt to, ko apvienība vēlas izdarīt Latvijai.

Klātesošie tika aicināti katrs uzrakstīt trīs jautājumus, kurus NA programmai būtu jāatbild. Sekojoši jautājumu tika sagrupēti un pārrunāti. Kaut arī uz daudziem jautājumiem pašreizējā programma sniedz jau labas atbildes, tās ir vēl uzlabojamas, un darbam pie programmas ir jāturpinās.

www.tb.lv

Iet atpakaļ