TB/LNNK spriedīs par pašvaldību vēlēšanām un prezentēs jaunu mājaslapu

07.04.2011 14:22

Informāciju sagatavoja Jānis Tomels, TB/LNNK valdes pārstāvis sadarbībai ar masu medijiem.

Apvienība „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK kopīgi ar partneri Nacionālajā apvienībā partiju "Visu Latvijai!" šo sestdien, 9.aprīlī, rīko pašvaldību pārstāvju konferenci, lai apspriestu iespējamo taktiku vēlēšanu sarakstu veidošanā 2013.gada pašvaldību vēlēšanās. Šis ir pirmais lielākais abu partiju kopīgi rīkotais pasākums turpmākās Nacionālās apvienības darbības stratēģijas apspriešanai.

"Abu Nacionālās apvienības partiju pārstāvjiem no dažādiem Latvijas novadiem ir svarīgi tuvāk iepazīt vienam otru, kā arī definēt mūsu kopējās intereses Latvijas pašvaldībās. Es ceru, ka pirmā lielākā Nacionālās apvienības kopējā konference kopš tās dibināšanas kongresa būs liels solis uz priekšu mūsu partiju saišu stiprināšanai, kas jau veiksmīgi aizsākusies Saeimas frakcijas darba ietvaros", uzsver VL-TB/LNNK priekšsēdētājs Roberts Zīle.

Konference notiks sestdien, 9.aprīlī, pulksten 11.00 Kara muzeja zālē, Rīgā, Smilšu ielā 20.

Konferences starpbrīdī pulksten 12.30 TB/LNNK atsevišķā telpā Kara muzejā rīkos publisku partijas jaunās interneta mājaslapas atvēršanu. Mājaslapas mērķis ir plašāks nekā vienas partijas vai partiju apvienības darbības atspoguļošana. To paredzēts veidot kā domnīcu Latvijas nākotnes vīzijas iezīmēšanai, iesaistot sabiedriskos darbiniekus, zinātniekus, studentus, inteliģences pārstāvjus, kuriem ir tuvas tādas vērtības kā latviska Latvija, latviešu tautas tradīcijas un vēsture, politika, kas vērsta uz nacionālo interešu aizstāvību.

Jānis Tomels
Tālrunis: 22415888

Iet atpakaļ