Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

TB/LNNK kongresā lems par partijas reorganizāciju un vienotas organizācijas ar „Visu Latvijai!” izveidi

05.07.2011 18:54

Informāciju sagatavoja Jānis Tomels, TB/LNNK atbildīgais Valdes loceklis sadarbībai ar masu medijiem

Sestdien 9.jūlijā notiks Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK ārkārtas 17.kongress. Tā galvenais uzdevums ir pieņemt lēmumu par Apvienības TB/LNNK reorganizāciju, lai jau 23.jūlijā kopā ar Apvienību “Visu Latvijai!” izveidotu vienotu politisku organizāciju. Līdz ar to TB/LNNK 17.kongress vēsturiski kļūs par pēdējo TB/LNNK kongresu. TB/LNNK 17.kongresam būs arī jāapstiprina jaunveidojamās politiskās organizācijas statūtu projekts.

Kongresā ar pamatziņojumiem par apvienības darbu aizvadītajā pusgadā un paredzēto partijas reorganizāciju uzstāsies TB/LNNK Valdes priekšsēdētājs Roberts Zīle un Valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš. Līdzziņojumu, kurā tiks veikts vēsturisks atskats uz TB/LNNK darbību visā tās pastāvēšanas periodā, sniegs TB/LNNK Valdes loceklis Dzintars Rasnačs.

“2010.gada jūlijā pirms 10.Saeimas vēlēšanām izveidojot kopīgu apvienību ar “Visu Latvijai!”, tika radīta nacionāli konservatīva politisko partiju apvienība, kas izbeidza līdz tam esošo nacionālo spēku sašķeltību. Lai arī Apvienība VL!-TB/LNNK pēdējā brīdī netika uzņemta valdībā un palika opozīcijā, tā savā darbībā ir parādījusi politisko briedumu un kļuvusi par nopietnu nacionāli konservatīvu spēku, kas pēc nākamajām vēlēšanām ir gatavs strādāt valdībā. Apvienībai, atšķirībā no citiem politiskajiem spēkiem, ir skaidra ideoloģija, un tā ir viens no retajiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, kas nav saistīts ar oligarhiem. Vienotas partijas izveide ir loģisks solis uz nacionāli konservatīvo spēku stiprināšanu. Tikai ar spēcīgām latvisko partiju pozīcijām Saeimā ir iespējams novērst „Saskaņas centra” iekļūšanu valdībā, kam sekotu divkopienu valsts un Krievijas ietekmes nostiprināšana”, uzskata TB/LNNK Valdes priekšsēdētājs Roberts Zīle.

Kongress notiks sestdien, plkst.11.00 Bauskas Tautas namā, Kalna ielā 18. Dienu vēlāk savu kongresu rīkos arī Apvienība „Visu Latvijai!”.

Jānis Tomels
Mob.: 22415888
E-pasts: tomels@inbox.lv

Iet atpakaļ