Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Strādāsim jūrmalnieku dzīves kvalitātes uzlabošanai un nacionālo vērtību nostiprināšanai

20.04.2013 13:51

Foto: Jānis Rāfelds.

Piektdien, 19.aprīlī, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) Jūrmalas nodaļas pārstāvji pilsētas vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstu Jūrmalas pašvaldības vēlēšanām (sk. sarakstu un programmu CVK lapā).

Kandidātu sarakstā ir Jūrmalas nodaļas līdzpriekšsēdētāji Juris Griķis un Jadviga Neilande, Jūrmalas domes deputāts Aigars Tampe, Jūrmalas kultūras centra projektu vadītāja un Jūrmalas Latviešu biedrības priekšsēdētāja Gunta Liepiņa, SIA "Jūrmalas mežaparki" izpilddirektors Andris Čuda, arhitekts Uģis Šēnbergs, uzņēmējs Gints Vilks, pedagoģe un gleznotāja Maira Veisbārde, ceļu inženieris Māris Demme, Ķemeru patriots Vilnis Grancovskis, Jūrmalas ātrās palīdzības vadītājs Uldis Ciekurs, valsts pārvaldes statistiķis Ilgvars Kaparkalējs, pedagogs un mūziķis Jānis Žugovs, aktieris un režisors Bruno Libauers, Jūrmalas mākslinieku biedrības vadītājs Dzintars Adienis, jurists Eduards Grietiņš un sporta organizators Jūrmalā - Jānis Rāfelds.

NA Jūrmalas nodaļas programmas vadmotīvs ir uzlabot jūrmalnieku dzīves kvalitāti latviskā Jūrmalā, strādājot kopā ar cilvēkiem, kuri ir Jūrmalas pilsētas patrioti un atzīst Latvijas Republikas izveidošanas pamatprincipus, respektējot katra nacionālo piederību.

Pašvaldības darba prioritātes būs:

  • nacionālo vērtību saglabāšana un nostiprināšana,
  • ekonomisko aktivitāšu palielināšana,
  • demogrāfiskās situācijas uzlabošana. 

Ievērojot noteiktās prioritātes un strādājot jūrmalnieku interesēs, mēs plānoti un izvērsti izlietosim pašvaldības budžetu, piesaistot Eiropas Savienības un Latvijas Republikas valsts budžeta finansējumu.

Informāciju sagatavoja Juris Griķis, NA Jūrmalas nodaļas līdzpriekšsēdētājs

Iet atpakaļ