Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Roberts Zīle: “Pasažieru vilciena” valdes sastāva lēmuma veidotāji “rada daudz dūmu, lai neredzētu uguni”

23.05.2012 11:26

Politiskajiem spēkiem, kas uzņēmušies atbildību par Satiksmes ministriju – pirmām kārtām “Vienotībai” un galu galā arī bezpartejiskajam ministram, kurš tomēr pilda politisku amatu, ir jāpaskaidro gan sabiedrībai, gan koalīcijai - īstenībā tika izvēlēta AS “Pasažieru vilciens” jaunā valde.

Kā TB/LNNK priekšsēdētājs, uzskatu par pienākumu paziņot, ka Anrijs Brencēns jau vairākus gadus nav TB/LNNK biedrs, un lēmuma veidotāji, makjaveliskā stilā ir mēģinājuši “iesaistīt” gan TB/LNNK, gan nu jau arī Nacionālās apvienības vārdu. Šiem lēmuma veidotājiem ir jāpaskaidro, vai, iesaistot Rīgas Domes amatpersonu un tieši par pilsētas attīstību atbildīgu amatpersonu (par šo jomu politiski nepārprotami atbild SC), viņus nav vadījusi politiskās sadarbības meklējumi.

Veidojot tiesiskuma koalīciju, atbildība sabiedrības priekšā ir daudzkārt augstāka, jo vilšanās par šādiem nesaprotamiem, bet acīmredzami iepriekš sagatavotiem PV valdes izvēles lēmumiem, ir Latvijas demokrātijai bīstama un negatīvas sekas izraisoša.

Informāciju sagatavoja,
Jānis Tomels, TB/LNNK Valdes loceklis

Vairāk par tēmu: DELFI, Atkāpjas arī pārējā 'Pasažieru vilciena' valde; tajā ievēl Dreimani un Štokenbergu

Iet atpakaļ