Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Roberts Zīle aicina „Vienotību” nepiekopt dubultstandartus

08.11.2010 11:58

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!"- „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs Roberts Zīle uzskata, ka apvienībai „Vienotība" ir nopietni jāizvērtē ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska rīcība, interneta sarakstē netieši piekrītot etniski klaji diskriminējošam viedoklim.

„Es aicinu „Vienotību", un jo īpaši tā saukto sociāli liberālo „Vienotības" spārnu, kas partiju „Visu Latvijai" pilnīgi nepamatoti nodēvēja par rasistisku, ksenofobisku un homofobisku, nepiekopt dubultstandartus un nopietni izvērtēt, vai Kristovska kandidatūra ārlietu ministra amatam bija piemērota", uzsver R. Zīle. „Pretējā gadījumā iznāk, ka tas, kas interneta sarakstē nav pieļaujams vienam, daudz lielākā mērā pieļaujams citam, kurš turklāt ieņem ārkārtīgi jūtīgo ārlietu ministra amatu".

VL-TB/LNNK valdes priekšsēdētājs arī uzsver: „pretēji mūsu nedraugu bieži kultivētajam stereotipam, Nacionālā apvienība kategoriski iestājas pret jebkāda veida cilvēku diskrimināciju pēc rases, etniskās piederības vai citām pazīmēm. Mūsu ideāls ir latviska Latvija kā vienīgā vieta pasaulē, kurā latviešu tauta var netraucēti attīstīties, taču mūsu ideāls ir arī demokrātiska Latvija, kurā ikviens valstij lojāls pilsonis var justies droši un pašapzinīgi".

Informāciju sagatavoja Rolands Pētersons, TB/LNNK preses sekretārs

Iet atpakaļ