Mūsu cilvēki

Laura Dabare

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Jaunatnes nodaļas priekšsēdētāja.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Raivis Dzintars: „Saskaņas centrs” Satiksmes ministrijas dēļ ir gatavs notēlot okupācijas fakta atzīšanu

29.09.2011 19:30

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars uzskata, ka „Saskaņas centra” (SC) politiķu izteikumi skaidri demonstrē partijas vēlmi tikai „tikt pie siles”, nevis uzņemties atbildību, strādājot valdībā. Šādus secinājumus R.Dzintars izdara pēc „Saskaņas centra” politiķu izteikumiem par vēlmi iegūt savā pārziņā tieši Satiksmes ministriju.

„Saskaņas centru”  interesē tikai nauda un tās dēļ viņi ir gatavi pat publiski notēlot okupācijas fakta atzīšanu. „Saskaņas centrs” ar šādu pieeju ne ar ko neatšķiras no oligarhu partijām iepriekšējās Saeimās, kuras vadīja nevis ideoloģija, bet gan kāre pēc naudas. „Saskaņas centram” augstāk par principiem stāv tieši vēlme „tikt pie siles”, uzskata Raivis Dzintars.

„Visu Latvijai!” – TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs arī norāda uz dīvainību, ka „Saskaņas centra” ambīcijas uz Satiksmes ministriju gan ir plaši pieteiktas, bet ministra kandidāts publiskots netiek, kas nozīmē, ka šī partija pārāk neuztraucas par ministrijas vadīšanas kvalitāti.

Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK savus ministru kandidātus ir publiskojusi jau pirms vēlēšanām un aicina to izdarīt arī visas pārējās partijas.

Attiecībā uz satiksmes ministra amatu Nacionālā apvienība deleģē nozares profesionāli Valteru Bolēvicu, kurš ieguvis transporta nozarē starptautiski atpazīstamas universitātes maģistra grādu ar izcilību, turklāt ir strādājis šajā nozarē virknē valstu, tajā skaitā Sauda Arābijā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Tomels
VL-TB/LNNK Valdes loceklis

Iet atpakaļ