Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāte – Baiba Broka

31.10.2012 23:22

Baiba Broka31.oktobrī Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļas valde ir vienbalsīgi apstiprinājusi "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātu. Tajā nominēta viena no partijas "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" biedrēm, Tieslietu ministra J.Bordāna padomniece un Latvijas Universitātes Juridskās fakultātes lektore.

Lasiet intervijas ar Baibu Broku un saistītas ziņas pēc kandidatūras izvirzīšanas.

Pēc valdes balsojuma B. Broka pauda gandarījumu: "Esmu pateicīga kolēģiem par izrādīto godu un uzticību. Rīgas pašvaldībā ir nepieciešamas gan politiskas, gan saimnieciskas pārmaiņas. Rīgas domes vadība jāmaina ar profesionālu un efektīvu darbu. Rīga nedrīkst būt apzināti nošķirta no valsts, tai jāatgriežas un jāintegrējas Latvijas sociālajā un politiskajā apritē. Prognozēju, ka, izmantojot latviešu kultūrai un nacionālajai identitātei tuvas vērtības un vēlētājiem solīto, NA var gūt ļoti labus rezultātus gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās".

Nacionālās apvienības frakcijas vadītājs E.Cilinskis norāda, ka: „Baibas Brokas zināšanas un pieredze ļaus viņai kļūt par Nacionālās apvienības līderi priekšvēlēšanu procesā, un viņai ir redzējums, kā Rīgai kļūt par modernu, latvisku un videi draudzīgu pilsētu”.

Rīgas pilsētas attīstības programma un deputātu kandidātu saraksts tiks prezentēti pēc Nacionālās apvienības valdes sēdes, Rīgas nodaļas preses konferencē 6. novembrī.

Baiba Broka ir tiesību zinātņu maģistre un patlaban studē Latvijas Universitātes doktorantūrā. Ar savu darbu juriste sevi ir apliecinājusi kā profesionāla tiesību sistēmas speciāliste. Patlaban B.Broka ir valsts akciju sabiedrības "Latvijas gaisa satiksme" valdes locekle, tieslietu ministra J.Bordāna padomniece ES un Civiltiesību, komerctiesību jautājumos un LU Juridiskās fakultātes lektore. B.Broka ir vairāku zinātnisku rakstu un pētījumu autore civiltiesību un komerctiesību jomā un viena no privātās un publiskās partnerības likuma līdzautorēm.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" ir nacionāli konservatīva politiskā organizācija, kas izveidota, apvienojoties partijām "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Visu Latvijai!". 11. Saeimā NA pārstāv 14 deputāti.

Informāciju sagatavoja:
L.Ozoliņa, Nacionālās apvienības preses sekretāre

Intervijas un citas ziņas pēc kandidatūras izvirzīšanas

19.12.2012, Baiba Broka rod Rīgai augstāku lidojumu starptautiskajā līmenī

PBK Latvija, krievu val., 7.12.2012

DELFI, 6.11.2012, NA Rīgas mēra kandidāte Broka uzstās uz latviskām vērtībām; sola uzrunāt visu tautību rīdziniekus; Apollo, LETA, Viens no NA priekšvēlēšanu programmas pamatvirzieniem būs ģimene

NRA, 6.11.2012, Baiba Broka: Rīgai jābūt latviskai

Latvijas Radio, intervija, LETA, 5.11.2012, Broka: Rīgai kā galvaspilsētai trūkst ilgtermiņa attīstības plāna

Diena, 2.11.2012, Broka: Rīga jāvada, nezaudējot latvisko identitāti - Jaunais vilnis 11.novembra krastmalā nav īstajā vietā

Iet atpakaļ