Nacionālā apvienība par premjera kandidātu izvirza Gaidi Bērziņu

10.08.2011 17:09

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – TB/LNNK šodien savā valdes sēdē par premjera kandidātu apstiprināja Gaidi Bērziņu, kurš ārkārtas vēlēšanās no Nacionālās apvienības startēs Kurzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru.

„Uzskatu, ka šoreiz Nacionālās apvienības premjera kandidātam jābūt cilvēkam, kurš pats kandidē ārkārtas Saeimas vēlēšanās. Pēdējā gada laikā, kamēr Saeimā darbojas kopīga „Visu Latvijai!” – TB/LNNK frakcija, ir nobriedusi jauna politiķu paaudze, kas paši var pretendēt uz premjera un ministru amatiem, un līdz ar to es varu koncentrēties savam darbam Eiropas Parlamentā. Ieteiktu arī citām partijām, kas par saviem premjeru kandidātiem izvirza vēlēšanās nekandidējošus cilvēkus, nemānīt vēlētājus,” uzskata Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Roberts Zīle.

Otrs Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars uzsver: „Gaidim Bērziņam ir pieredze darbā Ministru kabinetā, kas viņu padara par spēcīgu kandidātu. Bez tam Ministru prezidenta kandidātam ir ļoti svarīga vēlētāju dotā uzticība un atbalsts iepriekšējās vēlēšanās. Arī mūsu premjera kandidāts iepriekšējās vēlēšanās Roberts Zīle atzīst Gaidi Bērziņu kā labāko kandidātu, kas nav mazsvarīgi. Šie trīs argumenti noteica mūsu izvēli.”

Pilns Nacionālās apvienības piedāvātais Ministru kabineta sastāvs tiks nosaukts nākamajā nedēļā.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Tomels
VL-TB/LNNK Valdes loceklis

Iet atpakaļ