14.aprīlī Nacionālās apvienības rīkotajā konferencē spriedīs par paveikto un turpmākajiem uzdevumiem

11.04.2012 13:27

Lai apspriestu būtiskākās politiskās aktualitātes un paveikto darbā valdībā un Saeimā, kā arī dalību gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, sestdien, 14.aprīlī, Nacionālā apvienība VL!-TB/LNNK (NA) Rīgas latviešu biedrības namā rīko konferenci.

Ar ievada ziņojumu pasākumu atklās partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Ar ziņojumiem par darbu valdībā un Tieslietu ministrijā uzstāsies NA līdzpriekšsēdētājs, tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, par darbu Saeimā – NA frakcijas priekšsēdētājs Einārs Cilinskis, par būtiskākajām norisēm Eiropas Parlamentā – NA Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, bet par aktualitātēm Kultūras ministrijā – kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.

Konferences darba gaitā tiks apspriesti arī jautājumi par NA gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, par ko attiecīgi ziņos NA Saeimas deputāts Jānis Dombrava, bet par NA Rīgas nodaļu darbu, darba grupām un aktivitātēm - NA Rīgas nodaļas vadītājs Dainis Locis.

Ar īpašu uzrunu „Latviešu valodas statuss: pašreizējā situācija un nākotnes izredzes’’ konferencē uzstāsies NA Saeimas deputāte, filoloģijas zinātņu doktore Vineta Poriņa. Konferences noslēgumā plānotas debates. Pasākuma norisi muzikāli kuplinās NA apvienības nesen izveidotais koris diriģenta Edgara Račevska vadībā.

Žurnālisti aicināti piedalīties un reģistrēties no plkst. 12.00 – 12.30. Konferences plānotais darba kārtības laiks – plkst. 12.30 – 15.30.

Ieva Līne,
Nacionālās apvienības preses sekretāre.

TB/LNNK 18.kongresa darba kārtība

Iet atpakaļ