Mūsu cilvēki

Jurijs Strods

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Jelgavas pilsētas domes deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Gatis Sprūds kļūst par Nacionālās apvienības ģenerālsekretāru

06.12.2011 12:40

Šodien, 2011. gada 6. decembrī, Nacionālās apvienības (NA) "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" ģenerālsekretāra amata pienākumus sāk pildīt Gatis Sprūds.

Ģenerālsekretārs jaunajā amatā apstiprināts ar vienbalsīgu valdes sēdes lēmumu, jo šī amata kandidāts bija sevi vairākkārt pierādījis ar aktīvu un mērķtiecīgu darbību, vadot NA 11. Saeimas centrālo vēlēšanu kampaņu, kā rezultātā ar visai pieticīgiem līdzekļiem tika dubultota NA pārstāvniecība parlamentā. G. Sprūds arī aktīvi piedalījās kampaņā par pāriešanu uz latviešu valodu kā vienīgo mācību valodu Latvijas skolās, kā arī izveidojot un vadot apvienoto partijas Ādažu, Carnikavas un Garkalnes nodaļu.

“Nacionālo apvienību redzu kā Latvijai lojālāko, atvērtu un mūsdienīgu politisko spēku, kas cīnās par Latvijas valsts un mūsu tautas pastāvēšanu un pēc iespējas labāku nākotni. Viens no pirmajiem maniem darba uzdevumiem ir pilnīga apvienībā ietilpstošo partiju apvienošana un iekšējās koordinācijas uzlabošana, jo, ja būsim iekšēji sakārtoti, mēs varēsim efektīvāk un plašāk darboties kopumā,” komentē jaunais NA ģenerālsekretārs Gatis Sprūds.

Gatis Sprūds Rīgas Tehniskajā universitātē ir ieguvis sociālo zinātņu bakalaura un maģistra grādu vadībzinātnē. Gatis Sprūds ir sevi līdz šim pierādījis arī kā veiksmīgs uzņēmējs, jo kopš 2002. gada vada savu uzņēmumu SIA "CDI" un ir valdes priekšsēdētājs kompānijās SIA "Paperary" (kopš 2006. gada) un SIA "Mikromaksājumi" (kopš 2010. gada). Viens no SIA "CDI" populārākajiem projektiem ir arī interneta bibliotēka Atlants.lv, kas šobrīd apkopo jau vairāk nekā 200 000 mācību materiālu, tostarp referātus, pētnieciskos darbus, esejas u.c., savukārt, SIA “Mikromaksājumi” ir pazīstams kā biļešu tirgotājs “Bezrindas.lv”, kas piedāvā ērtā veidā internetā iegādāties autobusu biļetes un biļetes uz pasākumiem.

Saziņai:
Gatis Sprūds
Ģenerālsekretārs
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
t. 29146416, gatis.spruds@gmail.com, http://twitter.com/Gatis_Spruds

Iet atpakaļ