Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Baiba Broka un Nacionālā apvienība piedalīsies visos svarīgākajos šī pavasara skriešanas pasākumos

30.04.2013 19:03

2013.gada 1.maijā Mežaparkā notiks Sieviešu skrējiens 2013, kurā Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāte Baiba Broka skries 7 km disciplīnu ar laika kontroli. Savukārt 4.maijā kinopilsētā Cinevilla notiks Stipro skrējiens, kurā piedalīsies Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK komanda ar Baibu Broku kā komandas kapteini. Baiba Broka 19.maijā piedalīsies arī Nordea Rīgas maratonā, kurā plāno noskriet pusmaratona (21 km) distanci.

Baiba Broka jau kopš bērnības skrien garās distances un ir aktīva sportiste, tāpēc labprāt pieņem sportiskus izaicinājumus. Stipro skrējienā Baiba piedalās pirmo reizi, bet pusmaratona distanci ir pieveikusi vairākas reizes. Baibas ģimenē sporta aktivitātes ir cieņā, tāpēc šogad Nordea Rīgas maratonā Baibai pievienosies vecākais dēls.

Baiba Broka: „Aktīvam dzīvesveidam man vienmēr atliek laika. Tas ir rūdījis manu veselību un raksturu. Es saprotu, cik svarīga loma ir sportam, tāpēc arī mūsu programmā nozīmīga loma ir bērnu fizisko aktivitāšu veicināšanai. Mēs nodrošināsim, lai jaunieši daudz plašāk iesaistītos ārpusstundu sporta nodarbībās. No bērnudārza līdz augstskolai jaunieši jāradina pie regulārām fiziskām nodarbībām. Jāsakārto atbalsts sportam, priekšroku dodot tiem sporta veidiem, kas nodrošina masveidīgu un aktīvu amatieru sportistu dalību un tautas veselību. Mikrorajonos nodrošināsim vienkāršus un praktiskus sporta laukumus.”

Iet atpakaļ