Mūsu cilvēki

Ervīns Grāvītis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs. Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Dažādi jaunumi un publikācijas

17.06.2013 14:03

Visi aicināti Nacionālajai apvienībai sekot jaunā mājaslapā

Turpmāk visas ar Nacionālo apvienību VL-TB/LNNK saistītās ziņas būs lasāmas jaunajā mājaslapā. Reģistrējieties un sāciet to lietot jau šodien!

Lasīt tālāk...

04.06.2013 11:07

Paldies par darbu un uzticību!

Visu Nacionālās apvienības Rīgas un Latvijas novadu cilvēku darbs ir tas, kas mums šodien ļauj justies pamatoti lepniem. Paldies ikkatram no Jums un lai sekmes tālākajā darbā latviskai Latvijai!

Lasīt tālāk...

29.05.2013 15:00

Aicinājums Nacionālās apvienības pašvaldību deputātu kandidātiem

Mums jāiesēj katrā Latvijas pilsonī, katrā Latvijas patriotā, cerības un ticības sēkla, ka mēs spēsim noturēt mūsu valsts kursu virzienā, kuru uzsākām pirms ceturtdaļgadsimta! Lai kādi “bangojoši ūdeņi” ir mainīgajā pasaulē!

Rezultāti: Ievēlētie NA deputāti

Lasīt tālāk...

29.05.2013 14:41

Nacionālās apvienības un Vienotības aicinājums piedalīties pašvaldību vēlēšanās

Balsojums šajās Rīgas domes vēlēšanās nozīmēs atbildību ne tikai savas, bet arī nākotnes paaudžu priekšā. Ne tikai savas pilsētas, bet visas Latvijas priekšā.

Lasīt tālāk...

16.05.2013 11:02

Neatbalstām Ulmaņa apvērsuma godināšanu

Nacionālās apvienības rīkoto "Vienības braucienu", lai godinātu 15.maiju, dienu, kad notika Ulmaņa apvērsums, rīkoja "Visu Latvijai!". Vairāki TB/LNNK biedri šādu iniciatīvu neatbalsta. Svinot šo dienu, tiek kultivēta ideju, ka demokrātija un parlamentārā iekārta nav pietiekami laba pārvaldes forma.

Lasīt tālāk...

14.05.2013 11:22

Piemiņas svētbrīdis par godu kritušajiem nacionālajiem partizāniem Dzelzskalna Brāļu kapos

Svētbrīdī piedalījās Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš ar atbalstītājiem un deputātu kandidātiem 2013.gada pašvaldību vēlēšanās Ventspils pilsētā un Ventspils novadā.

Lasīt tālāk...

01.05.2013 12:06

Neatkarības atjaunošanas dienā atceramies LNNK vadītāju Eduardu Berklavu

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Nacionālā apvienība 4. maijā aicina godināt vienu no neatkarības atjaunošanas celmlaužiem, Latvijas patriotu un goda vīru Eduardu Berklavu.

Lasīt tālāk...

29.04.2013 16:31

Vai Latvijā ir iespējama vienota nācija – diskusija Saeimā

Semināra–diskusijas mērķis bija precizēt ar nacionālo un valstisko identitāti saistītos jēdzienus, lai veicinātu konstruktīvu sarunu turpmāk, un to rīkoja Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija.

Lasīt tālāk...

29.04.2013 16:04

Jadviga Neilande: Jūrmala ir kūrortpilsēta un Jūrmalā jāpelna nauda visu gadu

Jūrmalā var attīstīt veselības tūrismu, sporta un atpūtas tūrismu, kultūras un gardēžu tūrismu, izglītības iespējas utt. Jūrmalai ir jākļūst par vienu no pasaules pērlēm, kuru apmeklē visdažādākie cilvēki, kur notiek augsta līmeņa kultūras pasākumi, konferences un kongresi, izglītības pasākumi.

Lasīt tālāk...

18.04.2013 17:36

Valstij steidzami jāpalīdz Ogres novadā plūdos cietušajiem

Pēc Ogres novadu skārušo plūdu situācijas izvērtēšanas Nacionālā apvienība vēstulē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam ir lūgusi rast finansiālu atbalstu plūdos cietušajām ģimenēm.

Lasīt tālāk...