Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Ziņas ar foto galerijām

14.05.2013 11:22

Piemiņas svētbrīdis par godu kritušajiem nacionālajiem partizāniem Dzelzskalna Brāļu kapos

Svētbrīdī piedalījās Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš ar atbalstītājiem un deputātu kandidātiem 2013.gada pašvaldību vēlēšanās Ventspils pilsētā un Ventspils novadā.

Lasīt tālāk...

09.03.2013 18:04

Atskats uz TB/LNNK un NA kongresiem. Baiba Broka: Rīga būs pilsēta, kurā Spēks un Teikšana būs latviešiem!

Sestdien, 9. martā, notika apvienības „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, partijas "Visu Latvijai!", kā arī kopējais Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” kongress, kurā delegāti ievēlēja partiju vadību, izvērtēja frakcijas darbu Saeimā un diskutēja par NA redzējumu valsts virzībai tuvākajā nākotnē.

Lasīt tālāk...

07.03.2013 10:29

Fotokonkurss "Latviska kultūrvide Bauskas novadā"

2.martā Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejā noritēja Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK Bauskas nodaļas rīkotā fotokonkursa jauniešiem „Latviska kultūrvide Bauskas novadā” noslēguma pasākums. Nodaļas vadītājs Raitis Ābelnieks pastāstīja par konkursa gaitu, iesniegtajām fortogrāfijām un vērtēšanas komisijas darbu.

Lasīt tālāk...

21.02.2013 12:41

Starptautiska konference par eiro ieviešanu Latvijā

Lai veicinātu diskusiju par Eiropas Savienības vienotās valūtas eiro ieviešanu Latvijā un iespējamajiem izaicinājumiem, kā arī iepazītos ar citu ES dalībvalstu pieredzi eiro ieviešanā, piektdien, 22.februārī, Saeimā notika starptautiska konference „Pieredze un gatavošanās eiro”. Pieejams konferences videoieraksts.

Lasīt tālāk...

21.01.2013 17:21

Barikāžu atcere Kalētos. FOTO

Kalētos Barikāžu atceres pasākums notika 18. janvārī. Tajā piedalījās Saeimas deputāts Dzintars Kudums, un pasākumu vadīja un organizēja Nacionālās apvienības biedri.

Lasīt tālāk...

09.01.2013 16:26

Jānis Bordāns: Prokurori ir centrālās personas, kas veido tiesiskumu

Prokurori nav starpposms starp policiju un tiesu - prokurori ir centrālās personas, kas veido Latvijas tiesiskumu, šodien, uzrunājot virsprokurorus projekta "Ilgtermiņa mācību stratēģijas prokuroriem attīstība un ieviešana'' atklāšanā, izteicās tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Lasīt tālāk...

07.12.2012 19:22

Ceļā uz izlīgumu attieksmē pret Otrā pasaules kara karavīriem

Lai veicinātu vienādu attieksmi pret Otrajā pasaules karā karojošajiem karavīriem, Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija rīkoja diskusiju, kurā piedalījās Otrā pasaules kara karavīrus pārstāvošās organizācijas, valsts institūciju, nevalstisko organizāciju, garīdzniecības, akadēmisko aprindu, kā arī Saeimas frakciju pārstāvji.

Lasīt tālāk...

27.11.2012 13:34

Roberts Zīle ECR grupas sēdē Dauningstrītā 10

13. – 15. novembrī Eiropas Parlamanta ECR grupa rīkoja sanāksmi Londonā, kuras laikā deputāti viesojās pie Liebritānijas premjerministra Deivida Kamerona viņa rezidencē Dauningstrītā 10, kā arī pārrunāja ES aktualitātes ar Lielbritānijas ārlietu ministru Viljamu Hēgu un citiem ministiem.

Lasīt tālāk...

10.11.2012 13:44

Latvijas Brīvības cīņu un varoņu atceres laiks

Klāt ir laiks, kad atceramies mūsu valsts dibināšanu un tās brīvības nosargāšanu. Kopā ar Lielupes un Pumpuru vidusskolu skolotājiem un skolēniem Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas biedri Latvijas Brīvības cīņu varoņus un Lāčplēša Ordeņa kavalierus pieminēja Lielupē, Jaundubultos un Asaros.

Lasīt tālāk...

25.10.2012 22:29

Latviešu leģionāram Ēvaldam Valfrīdam Stirnam – 100

Sirmo patriotu un Latviešu leģiona 19.divīzijas virsnieku ievērojamajā jubilejā Kauguros bija ieradušies sveikt Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas, Daugavas Vanagu Latvijā un Latvijas Nacionālo karavīru biedrības pārstāvji.

Lasīt tālāk...