Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālā apvienība Saeimā

No Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK 11.Saeimā ievēlēti četrpadsmit deputāti: Einārs Cilinskis (frakcijas priekšsēdētājs), Raivis Dzintars (frakcijas priekšsēdētāja vietnieks), Gaidis Bērziņš, Jānis Dombrava, Kārlis Krēsliņš, Dzintars Kudums, Inese Laizāne, Ilmārs Latkovskis, Ināra Mūrniece, Romāns  Naudiņš, Imants Parādnieks, Vineta Poriņa, Dzintars Rasnačs, Dāvis Stalts.

Lasīt vairāk: ziņas no deputātiem.

Frakcijas adrese: Mazā Trokšņu iela 2, 3. stāvs
Telefons: 67087268
E-pasts: nacionala.apvieniba@saeima.lv

Atskaite par 100 dienās paveikto.

Ziņas par NA darbu Saeimā

18.04.2013 17:36

Valstij steidzami jāpalīdz Ogres novadā plūdos cietušajiem

Pēc Ogres novadu skārušo plūdu situācijas izvērtēšanas Nacionālā apvienība vēstulē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam ir lūgusi rast finansiālu atbalstu plūdos cietušajām ģimenēm.

Lasīt tālāk...

01.03.2013 10:57

Visvairāk satiksmes ministram Anrijam Matīsam uzticas opozīcija

Piektdien, 1.martā, Saeima ar 73 balsīm "par" izteica uzticību satiksmes ministram Anrijam Matīsam. Vairāk kā puse šo balsu nāca no opozīcijas - ZZS (14%) un SC (40%).

Lasīt tālāk...

27.02.2013 20:00

Nacionālā apvienība aicina Vienotību uzņemties pilnu atbildību par satiksmes nozari

NA uzskata, ka A.Matīss kā valsts kapitāldaļu turētājs ir atbildīgs gan par skandāliem apvīto, nebeidzamo procesu ar pasažieru vilcienu iepirkumu, gan par neveiksmīgajiem lēmumiem Air Baltic, gan par vairāku valsts uzņēmumu desmitos miljonu latu lēšamajiem zaudējumiem Latvijas Krājbankas bankrota rezultātā.

Lasīt tālāk...

27.02.2013 17:54

NA Saeimas frakcija neatbalsta Tautsaimniecības komisijas deputātu ierosinājumu atlikt Latvijas gāzes tirgus liberalizāciju

Deputātu rīcība rada aizdomas par viena tirgus dalībnieka priviliģēta stāvokļa interešu aizstāvību, tāpēc NA neatbalsta Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputātu vairākuma lēmumu veikt AS "Latvijas Gāze" rosinātās izmaiņas Enerģētikas likumā un atlikt liberalizāciju.

Lasīt tālāk...

15.02.2013 13:21

Dzintars Kudums: Rīgas domei steidzami jārisina gaisa kvalitātes problēma pilsētā

Lai izbeigtu Eiropas Komisijas uzsākto pārkāpuma procedūru pret Latviju un nekavējoties uzlabotu gaisa kvalitāti Rīgā, Saeimas Vides apakškomisija otrdien, 12.februārī, vienojās nosūtīt vēstuli Rīgas mēram Nilam Ušakovam ar aicinājumu steidzami reorganizēt Rīgas domes vides pārvaldības struktūru.

Lasīt tālāk...

17.01.2013 22:13

Jānis Tomels: Latvijas ārpolitikas īstenošanu atvieglotu desmit gadu mērķu definēšana

Vai Latvijā nepieciešama ārpolitikas ilgtermiņa stratēģija? Par to Saeimas Ārlietu komisijas deputāti ar ārlietu ekspertiem diskutēja, trešdien, 16.janvārī, gatavojoties ikgadējām Saeimas ārpolitikas debatēm.

Lasīt tālāk...

15.01.2013 13:05

Nacionālā apvienība aicina koalīciju nepieļaut deputātu algu pieaugumu

Apvienība vērsusies pie koalīcijas partneriem – partijas „Vienotība” un Reformu partijas, ar aicinājumu atbalstīt tādus grozījumus likumā, kas nepieļautu deputāta atalgojuma palielināšanu šā sasaukuma laikā. Ja grozījumi likumā netiktu pieņemti, ar 2013. gadu deputātu algas pieaugtu apmēram pa 100 latiem.

Lasīt tālāk...

07.12.2012 19:22

Ceļā uz izlīgumu attieksmē pret Otrā pasaules kara karavīriem

Lai veicinātu vienādu attieksmi pret Otrajā pasaules karā karojošajiem karavīriem, Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija rīkoja diskusiju, kurā piedalījās Otrā pasaules kara karavīrus pārstāvošās organizācijas, valsts institūciju, nevalstisko organizāciju, garīdzniecības, akadēmisko aprindu, kā arī Saeimas frakciju pārstāvji.

Lasīt tālāk...

19.09.2012 11:09

Valdības atbalsts demogrāfijai izšķirs Nacionālās apvienības viedokli 2013. gada budžeta sakarā

Ministru Prezidentam un finanšu ministram beidzot ir skaidri jāpauž savs viedoklis par to, vai demogrāfijas jautājumu risināšana ir viņu prioritāte. Nacionālā apvienība ir nākusi ar skaidru piedāvājumu, kas pēc ekspertu domām būtu nozīmīgs atbalsts dzimstības veicināšanā. Ja šo prioritāti neatbalstīsim, tad visas pārējās prioritātes ar laiku kļūs liekas.

Lasīt tālāk...

13.09.2012 13:21

Piešķirts finansējums nacionālās identitātes stiprināšanas pasākumiem

Saeima, šodien pieņemot 2012. gada valsts budžeta grozījumus, apstiprināja Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu izstrādātos priekšlikumus, piešķirot finansējumu vairākiem nacionālās identitātes stiprināšanai paredzētajiem pasākumiem.

Lasīt tālāk...