Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Ziņas ar audio

28.02.2013 14:44

Roberts Zīle: Iestāšanās eirozonā ģeopolitiski nespēs kompensēt gāzes tirgus liberalizācijas "nokaušanu""

Ja atsakāmies no gāzes tirgus liberalizācijas, argumenti par ģeopolitiskās drošības iegūšanu no eiro ieviešanas kļūst smieklīgi. Tā nespēs kompensēt gāzes tirgus liberalizācijas "nokaušanas" efektu. Gāzes monopols kā ierocis ģeopolitisko interešu īstenošanai ir daudz spēcīgāks nekā piederība monetārai savienībai.

Lasīt tālāk...

23.11.2012 17:42

Roberta Zīles komentārs par ES Banku savienību

Eiropas Parlaments 20. novembrī nobalsoja par atbalstošu rezolūciju virzībā uz ciešāku ES ekonomikas un monetāro savienību, ieskaitot Banku savienību. Roberts Zīle skaidro Latvijas intereses šajā procesā.

Lasīt tālāk...

17.09.2012 18:05

Eiropas Banku savienība - iespēja no jauna izvērtēt pieredzi ar "Parex" glābšanu

“Ideja, ka mēs varam plaukt vienatnē, ir kļūdaina,” tā Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barrozu šonedēļ atzina Eiropas Parlamenta deputātiem savā ikgadējā paziņojumā par stāvokli Eiropas Savienībā. Un piedāvāja virkni ideju virzībai uz federalizētāku Eiropu, ieskaitot t.s. Banku savienības izveidi.

Lasīt tālāk...

28.11.2011 13:19

Svaru kausi sliecas "Rail Baltica", nevis "austrumu ekspreša" virzienā

EP deputāts Roberts Zīle slavē Baltijas valstu premjeru pieņemto lēmumu Tallinā par kopuzņēmuma izveidi "Rail Baltica" projekta īstenošanai un mudina politiski izšķirties par labu savienojumam ar Eiropu, nevis austrumu robežu.

Lasīt tālāk...

24.08.2011 15:14

Roberts Zīle atkāpjas no Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāja amata

Nacionālās apvienības VL–TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Roberts Zīle paziņojis, ka atkāpjas no šī amata, norādot, ka Nacionālo apvienību viņa vietā turpmāk kā premjera amata kandidātam jāvada Gaidim Bērziņam.

Lasīt tālāk...

17.06.2011 23:30

Baltijas enerģētikas drošības konferencē meklē, kā mazināt atkarību energoresursu jomā

17. jūnijā notikušajā Baltijas enerģētikas drošības konferencē tika meklēti risinājumi atkarībai no fosilā kurināmā un viena gāzes piegādātāja. Sašķidrinātās gāzes termināla nepieciešamības izvērtējums, atjaunojamo energoresursu loma un "zaļās" ekonomikas nākotne bija dažas no konferences tēmām.

Lasīt tālāk...